Additional information
| Weight | 0.939 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38.5 × 10.9 × 12.5 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Производител | HP |
| Съвместимост | HP Color LaserJet Pro MFP M476dn/ M476nw/ M476dw |
| Цвят | Black |
| Брой страници | 4400 pages |
211.01лв. / 107.89€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.939 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38.5 × 10.9 × 12.5 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Производител | HP |
| Съвместимост | HP Color LaserJet Pro MFP M476dn/ M476nw/ M476dw |
| Цвят | Black |
| Брой страници | 4400 pages |