Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36.3 × 8.3 × 8.6 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | HP LaserJet Pro MFP M176, MFP M177 |
| Цвят | Yellow |
| Брой страници | up to 1000 pages |
151.48лв. / 77.45€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36.3 × 8.3 × 8.6 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | HP LaserJet Pro MFP M176, MFP M177 |
| Цвят | Yellow |
| Брой страници | up to 1000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.