Additional information
| Weight | 0.47 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36.3 × 8.3 × 8.6 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | HP LaserJet Pro MFP M176, MFP M177 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 1300 pages |
146.88лв. / 75.10€
Наличност: на склад
| Weight | 0.47 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36.3 × 8.3 × 8.6 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | HP LaserJet Pro MFP M176, MFP M177 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 1300 pages |
Reviews
There are no reviews yet.