Additional information
| Weight | 3.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39.1 × 19.3 × 32.7 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | HP LaserJet Enterprise MFP M605/M630 series |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 25000 pages |
737.40лв. / 377.03€
Наличност: с поръчка
| Weight | 3.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39.1 × 19.3 × 32.7 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | HP LaserJet Enterprise MFP M605/M630 series |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 25000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.