Additional information
| Weight | 2.655 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34.4 × 22.7 × 22.8 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | HP LaserJet Pro 400 M401series |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 6900 pages (per cartridge) |
830.01лв. / 424.38€
Наличност: с поръчка
| Weight | 2.655 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34.4 × 22.7 × 22.8 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | HP LaserJet Pro 400 M401series |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 6900 pages (per cartridge) |
Reviews
There are no reviews yet.