Additional information
| Weight | 1.32 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50.9 × 13.5 × 12.4 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | HP LaserJet MFP M436 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | Up to 80 000 pages |
| Weight | 1.32 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50.9 × 13.5 × 12.4 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | HP LaserJet MFP M436 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | Up to 80 000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.