Additional information
| Weight | 0.49 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35.8 × 10.8 × 13.5 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | HP LaserJet Pro M203/MFP M227 series |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 1600 pages |
162.73лв. / 83.20€
Наличност: на склад
| Weight | 0.49 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35.8 × 10.8 × 13.5 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | HP LaserJet Pro M203/MFP M227 series |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 1600 pages |
Reviews
There are no reviews yet.