Additional information
| Weight | 3.37 kg |
|---|---|
| Dimensions | 49.7 × 19.5 × 33 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | 700 M712, HP LaserJet Enterprise 700 M725 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 17500 pages |
| Weight | 3.37 kg |
|---|---|
| Dimensions | 49.7 × 19.5 × 33 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | 700 M712, HP LaserJet Enterprise 700 M725 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 17500 pages |
Reviews
There are no reviews yet.