Additional information
| Weight | 2.89 kg |
|---|---|
| Dimensions | 59.6 × 24.7 × 23.5 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 3 |
| Съвместимост | HP LaserJet Enterprise 700 color MFP series |
| Цвят | N/A |
| Брой страници | Up to 150 000 pages |
| Weight | 2.89 kg |
|---|---|
| Dimensions | 59.6 × 24.7 × 23.5 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 3 |
| Съвместимост | HP LaserJet Enterprise 700 color MFP series |
| Цвят | N/A |
| Брой страници | Up to 150 000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.