Additional information
| Weight | 0.68 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36.3 × 9.2 × 16 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Съвместимост | HP Color LaserJet Pro CP1025 |
| Цвят | N/A |
| Брой страници | up to 14000 / 7000 pages mono / color |
| Weight | 0.68 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36.3 × 9.2 × 16 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Съвместимост | HP Color LaserJet Pro CP1025 |
| Цвят | N/A |
| Брой страници | up to 14000 / 7000 pages mono / color |
Reviews
There are no reviews yet.