Additional information
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36.3 × 16.6 × 8.6 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | HP Color LaserJet Pro CP1025 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 1200 pages (per cartridge) |
200.96лв. / 102.75€
Наличност: с поръчка
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36.3 × 16.6 × 8.6 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | HP Color LaserJet Pro CP1025 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 1200 pages (per cartridge) |
Reviews
There are no reviews yet.