Additional information
| Weight | 4.49 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39.9 × 32 × 31.8 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | HP LaserJet 3000 series |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 12500 pages (per cartridge) |
1,068.31лв. / 546.22€
Наличност: на склад
| Weight | 4.49 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39.9 × 32 × 31.8 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | HP LaserJet 3000 series |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 12500 pages (per cartridge) |
Reviews
There are no reviews yet.