Additional information
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 4 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 6 |
| Съвместимост | HP Deskjet D2560 |
| Цвят | CMY |
| Брой страници | 440 |
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 4 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 6 |
| Съвместимост | HP Deskjet D2560 |
| Цвят | CMY |
| Брой страници | 440 |
Reviews
There are no reviews yet.