Additional information
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Производител | CISCO |
| Наличност | на път |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Суич, тип | Fixed Port |
| Общ брой портове | 5 |
| Основни портове, тип | 10/100/1000Base-T |
| Power Over Ethernet (PoE) | No |
| Uplink портове | – |
| Свободни (10GB) слотове | No |
| Управление | No |
| Stackable | No |
| Fans | Fanless |
| Захранване | External |
| Routing | No |
| Памет (Flash, RAM) | Packet Buffer: 1 MB |
| Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps | 10 Gbps |
| Пропускателна способност, Mpps | 7.4 Mpps |
| MAC адреси | 2K |
| VLAN (брой, стандарти) | – |
| QoS | 4 hardware queues, 802.1p priority based, priority queuing and weighted round-robin (WRR) |
| L2 мрежови стандарти | 802.1p priority, 802.3af, Energy Efficient Ethernet, IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet, IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet, IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet, IEEE 802.3x Flow Control, IEEE 802.3z Gigabit Ethernet, Power over Ethernet |
| L3 мрежови стандарти | – |
| IPv6 functionality | – |
| Сигурност | Kensington lock slot |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 110 x 75 x 30 mm |
| Опция за монтаж | Desktop |
| Други | Automatic Media Dependent Interface (MDI) and MDI crossover (MDI-X) |










Reviews
There are no reviews yet.