Additional information
| Weight | 0.52 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 13 × 3 cm |
| Производител | EATON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Предназначен за | UPS |
| Тип | Power |
| Тип конектор 1 | CEE 7/7, M |
| Тип конектор 2 | IEC 320 C14 |
| Цвят | Black |
| Weight | 0.52 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 13 × 3 cm |
| Производител | EATON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Предназначен за | UPS |
| Тип | Power |
| Тип конектор 1 | CEE 7/7, M |
| Тип конектор 2 | IEC 320 C14 |
| Цвят | Black |
Reviews
There are no reviews yet.