Additional information
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 37 × 11 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | CP1515N, HP Color Laser Jet CP1215 |
| Цвят | Magenta |
| Брой страници | up to 1400 pages |
189.12лв. / 96.70€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 37 × 11 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | CP1515N, HP Color Laser Jet CP1215 |
| Цвят | Magenta |
| Брой страници | up to 1400 pages |
Reviews
There are no reviews yet.