Additional information
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 37 × 11 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | HP Color Laser Jet CP1215/1515/1518 /CM1312 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 2200 pages |
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 37 × 11 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | HP Color Laser Jet CP1215/1515/1518 /CM1312 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 2200 pages |
Reviews
There are no reviews yet.