Additional information
| Weight | 3.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 33 × 17 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 6 |
| Съвместимост | HP Color Laser Jet CP6015/CM6030mfp/CM6040mfp |
| Цвят | Magenta |
| Брой страници | up to 23000 pages |
| Weight | 3.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 33 × 17 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 6 |
| Съвместимост | HP Color Laser Jet CP6015/CM6030mfp/CM6040mfp |
| Цвят | Magenta |
| Брой страници | up to 23000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.