Additional information
| Weight | 1.27 kg |
|---|---|
| Dimensions | 58 × 20 × 13 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | HP Color Laser Jet CP6015 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 16500 pages |
| Weight | 1.27 kg |
|---|---|
| Dimensions | 58 × 20 × 13 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | HP Color Laser Jet CP6015 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 16500 pages |
Reviews
There are no reviews yet.