Additional information
| Weight | 0.064 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 11 × 4 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 6 |
| Съвместимост | HP Deskjet D4260/D4360/D5360, HP Officejet J5730/ J5780/J5785/J6410, HP Photosmart C4270/C4272/C4280/C4340/C4380/C4390, HP Photosmart C5280, HP Photosmart D5360 |
| Цвят | CMY |
| Брой страници | Up to 170 pages (colour) |
| Обем, ml | 3.5 ml |
| Други | Dye-based; 5 pl |













Reviews
There are no reviews yet.