Additional information
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 12 × 2 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 6 |
| Съвместимост | HP Photosmart 5515/6510/7510 e-All-in-One Printer |
| Цвят | Cyan |
| Брой страници | 750 pages |
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 12 × 2 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 6 |
| Съвместимост | HP Photosmart 5515/6510/7510 e-All-in-One Printer |
| Цвят | Cyan |
| Брой страници | 750 pages |
Reviews
There are no reviews yet.