Additional information
| Weight | 0.044 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 12 × 2 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 6 |
| Съвместимост | |
| Цвят | Black |
| Брой страници | Up to 250 pages |
| Обем, ml | 6 ml |
| Други | Pigment-based; 14 pl |
| Weight | 0.044 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 12 × 2 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 6 |
| Съвместимост | |
| Цвят | Black |
| Брой страници | Up to 250 pages |
| Обем, ml | 6 ml |
| Други | Pigment-based; 14 pl |
Reviews
There are no reviews yet.