Additional information
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 16 × 0.5 cm |
| Производител | LANBERG |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Електронна техника |
| Тип | Power adapter |
| Тип конектор 1 | Molex 3-pin |
| Тип конектор 2 | BTX 6-pin |
| Дължина на кабела, cm | 15 cm |
| Цвят | Multi-colored |
| Други | Lanberg’s power splitter Y-cable is a perfect solution for users who need to expand the number of their available Molex or BTX sockets inside of the desktop PC |
























Reviews
There are no reviews yet.