Additional information
| Weight | 0.096 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 18 × 1.5 cm |
| Производител | LANBERG |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Електронна техника |
| Тип | Power |
| Тип конектор 1 | CEE 7/16, M |
| Тип конектор 2 | IEC 320 C7 |
| Дължина, m | 1.8 |
| Цвят | Black |
| Други | ; Maximum current: 10A (Amps), Thickness of the wire (vein): 0.75mm, VDE compliant |

















Reviews
There are no reviews yet.