Additional information
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8.3566 × 45.593 × 8.3566 cm |
| Производител | LEXMARK |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | Lexmark C950 series |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 32000 pages |
1,327.64лв. / 678.81€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8.3566 × 45.593 × 8.3566 cm |
| Производител | LEXMARK |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | Lexmark C950 series |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 32000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.