Additional information
| Weight | 0.063 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 12 × 4 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 6 |
| Съвместимост | HP Deskjet 5440, HP PSC 1510 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | Up to 220 pages (b&w) |
| Обем, ml | 5 ml |
| Други | Pigment-based; 14 pl |














Reviews
There are no reviews yet.