Additional information
| Weight | 0.058 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 12 × 4 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 6 |
| Съвместимост | HP Deskjet 3920 / 3940, HP PSC 1410 |
| Цвят | CMY |
| Брой страници | 138 pages at 5% coverage |
| Weight | 0.058 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 12 × 4 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 6 |
| Съвместимост | HP Deskjet 3920 / 3940, HP PSC 1410 |
| Цвят | CMY |
| Брой страници | 138 pages at 5% coverage |
Reviews
There are no reviews yet.