Additional information
| Weight | 0.069 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11.3 × 0.36 × 11.5 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 6 |
| Съвместимост | HP Deskjet 3920 / 3940, PSC 1410 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | 475 pages |
| Weight | 0.069 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11.3 × 0.36 × 11.5 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 6 |
| Съвместимост | HP Deskjet 3920 / 3940, PSC 1410 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | 475 pages |
Reviews
There are no reviews yet.