Additional information
| Weight | 1.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36.576 × 9.652 × 9.09 cm |
| Производител | LEXMARK |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | Lexmark C935dn; C935hdn; C935dttn; C935dtn |
| Цвят | Black |
| Брой страници | 38 000 pages |
1,314.04лв. / 671.86€
Наличност: с поръчка
| Weight | 1.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36.576 × 9.652 × 9.09 cm |
| Производител | LEXMARK |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | Lexmark C935dn; C935hdn; C935dttn; C935dtn |
| Цвят | Black |
| Брой страници | 38 000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.