Additional information
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Гаранция, месеци | 12 |
| Наличност | на склад |
| Производител | CISCO |
| Серия | Cisco 920 |
| Интегрирани WAN портове | 2х10/100/1000Base-T |
| Модулни LAN портове | 4×10/100/1000Base-T |
| SFP базирани портове | No |
| Брой EHWIC слотове | No |
| Модул интегрирани услуги | – |
| Мрежови слот NM/SM | – |
| Вградени DSP (PVDM) слотове | – |
| IPSec VPN тунели | 50 IPsec tunnels |
| Сигурност | DMVPN, Dynamic and static port security and etc., Firewall, GET VPN, HTTPS, FTP, and Telnet Authentication Proxy, PKI: NAT, SIP, SSL, Hardware-accelerated DES, 3DES, AES 128, AES 192, and AES 256 |
| Памет DRAM вградена/ max | 1 GB |
| Памет Flash вградена/ mах | 2 GB, not upgradable |
| USB портове | 1 |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 228.6 x 241.3 x 43.2 mm |
| Допълнителна информация | Internal power supply: Universal 100 to 240 VAC, Frequency: 50 to 60 Hz, IPv6 functionality, QoS, RADIUS and TACACS+, Telnet, Simple Network Management Protocol (SNMPv3), Secure Shell (SSH) Protocol, Command-Line Interface (CLI), and HTTP management |




















