Additional information
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 8 cm |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Производител | CISCO |
| Скорост | 1000 |
| Антена | Integrated antenna (2.4 GHz: Peak gain 4 dBi, internal antenna, omnidirectional in azimuth, 5 GHz: Peak gain 5 dBi, internal antenna, omnidirectional in azimuth) |
| Интерфейс | 1x 10/100/1000 Base-T (Ethernet) Uplink Interface, Management console port (RJ-45) |
| Стандарти | 802.11a/b/g/n/ac/ax, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af/at, IEEE 802.11h, 802.11d |
| Сигурност | 802.11i, Wi-Fi Protected Access 2 (WPA2), WPA3, 802.1X, Advanced Encryption Standard (AES), EAP-Flexible Authentication via Secure Tunneling (EAP-FAST), EAP-Transport Layer Security (TLS) |
| Захранване | PoE+ |
| Управление | Т, hrough Management console port (RJ-45) |
| Размери, mm | 150 x 150 x 30 mm |
| Тегло, g | 329.5 g |













