Additional information
| Weight | 140 kg |
|---|---|
| Dimensions | 65 × 75 × 120 cm |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | XEROX |
| Достъпни функции | Copy, Print, Scan, Fax, Email |
| Принтер скорост черно, стр./мин | 35 |
| Принтер резолюция | 1200×2400 |
| Скенер, тип | Single-Pass Duplex Automatic Document Feeder (DADF) saves time by simultaneously scanning both sides of two-sided documents, up to 270 impressions per minute (ipm) |
| Скенер резолюция | 600×600 |
| Методи на сканиране и функции за подобрение | Convenience Features: Scan Preview, Scan to Home, Searchable PDF, Single/Multi-Page PDF / XPS / TIFF, Password Protected PDF, OCR, Scan to USB / Email / Network (FTP/SMB), HTTP, HTTPS, SFTP, File Formats: PDF, PDF/A, XPS, JPEG, TIFF |
| Копир скорост черно, копия/мин | 35 |
| Копир резолюция | 600×600 |
| Брой копия | 1 to 9999 |
| Мащабиране | Variable zoom from 25% to 400% in 1% increments |
| Факс, тип | Network Server Fax (ITU (CCITT) group 3), Internet Fax (ITU-T T.37 compliant); Optional: Walk-up Fax |
| Факс резолюция | 400×200 |
| Скорост на модема | 33.6 kbps |
| Групово набиране/ Дестинации | up to 5000 contacts |
| Интерфейс | High-speed USB 2.0 direct print |
| Мрежа | Ethernet 10/100/1000 Base-T |
| Безжична мрежа | Wi-Fi/Wi-Fi Direct with optional Xerox Dual Band Wireless Kit, NFC, Bluetooth (iBeacon) |
| Памет, MB | 4 GB system memory, Minimum 128 GB SSD / Optional: 500 GB HDD |
| Медия, тип | Bypass Tray: Bond, Plain Paper, Cardstock, Custom, Envelopes, Hole Punched, Labels, Heavyweight Labels, Letterhead, Lightweight Cardstock, Pre-Printed Recycled, Tray 1: The same as Bypass tray + Extra Heavyweight Labels and Heavyweight Cardstock |
| Медия, размер | A3 |
| Медия, g/m2 | DADF: 60 to 128 g/m2 |
| Капацитет за хартия - Входяща тава | Bypass Tray: 100 sheets, Envelope Tray, High Capacity Feeder (HCF): 3000 sheets, Optional: Four Tray Module (Trays 3 and 4): 520 sheets each/High Capacity Tandem Tray Tray 3: 867 sheets, Tray 4: 1133 sheets, Tray 1 and 2: 520 sheets each |
| Капацитет за хартия - Изходяща тава | BR Booklet Maker Finisher, Convenience Stapler, Dual Offset Catch Tray: Up to 250 sheets each, Left Side Face up Tray: Up to100 sheets, Optional: Integrated Office Finisher, Office Finisher, Booklet Maker for Office Finisher, Business Ready (BR) Finisher |
| ADF | 130 sheets DADF |
| Двустранен печат | yes |
| Консумативи | Black: 59 000 pages, Cyan Magenta Yellow: 28 000 pages per each color |
| Натоварване, стр./месец | 110000 |
| Съвместими операционни системи | Fedora Core, Mac OS 10.13, 10.14, 10.15, Ubuntu, Windows, 7, 8, 10 |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 620 x 723 x 1130 |
| Цвят | White-Blue |























Reviews
There are no reviews yet.