Additional information
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22.8 × 50.3 × 17.1 cm |
| Производител | LEXMARK |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | Lexmark C772dn / C772dtn / C772n / X772e |
| Цвят | Cyan |
| Брой страници | 15 000 pages |
1,110.15лв. / 567.61€
Наличност: с поръчка
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22.8 × 50.3 × 17.1 cm |
| Производител | LEXMARK |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | Lexmark C772dn / C772dtn / C772n / X772e |
| Цвят | Cyan |
| Брой страници | 15 000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.