Additional information
| Weight | 1.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34.5948 × 7.7978 × 20.0914 cm |
| Производител | LEXMARK |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | C748 series, Lexmark C746 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 12000 pages |
559.80лв. / 286.22€
Наличност: с поръчка
| Weight | 1.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34.5948 × 7.7978 × 20.0914 cm |
| Производител | LEXMARK |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | C748 series, Lexmark C746 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 12000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.