Additional information
| Weight | 1.019 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34.6 × 7.8 × 20.1 cm |
| Производител | LEXMARK |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | C736, Lexmark C734, X734, X736, X738 series |
| Цвят | Cyan |
| Брой страници | Up to 6000 pages |
721.17лв. / 368.73€
Наличност: с поръчка
| Weight | 1.019 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34.6 × 7.8 × 20.1 cm |
| Производител | LEXMARK |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | C736, Lexmark C734, X734, X736, X738 series |
| Цвят | Cyan |
| Брой страници | Up to 6000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.