Additional information
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 15 × 4 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 6 |
| Съвместимост | 842C, and 843C Printers, HP DeskJet 840C |
| Цвят | CMY |
| Брой страници | 480 pages |
| Обем, ml | 15 ml |
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 15 × 4 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 6 |
| Съвместимост | 842C, and 843C Printers, HP DeskJet 840C |
| Цвят | CMY |
| Брой страници | 480 pages |
| Обем, ml | 15 ml |
Reviews
There are no reviews yet.