Additional information
| Weight | 52.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 × 73.5 × 83.8 cm |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | XEROX |
| Достъпни функции | Copy, Email, Fax, Print, Scan |
| Принтер скорост черно, стр./мин | 50 |
| Принтер резолюция | 1200×1200 |
| Скенер, тип | Platen and DADF |
| Скенер резолюция | 600×600 |
| Методи на сканиране и функции за подобрение | Convenience Features: Scan to Home, Single/Multi-Page PDF/TIFF, Password-protected PDF, Unified Address Book, Scan to Folder and etc., File Formats: PDF, PDF/A, JPEG, TIFF, Scan to: USB/Email/Network SFTP, SMB, HTTP, HTTPS, FTP destinations |
| Копир скорост черно, копия/мин | 50 |
| Копир резолюция | 600×600 |
| Брой копия | Up to 9 999 copies |
| Мащабиране | Variable zoom from 25% to 400% in 1% increments |
| Факс, тип | Walk-up Fax includes LAN Fax, Direct Fax, Fax Forward to Email, or SMB Share, Network Server Fax Enablement |
| Факс резолюция | 600×600 |
| Скорост на модема | 2400 BPS. Less than 4 seconds per page transmission time, Single V.34 modem: V.34 33600 – |
| Интерфейс | High-speed USB 2.0 direct print |
| Мрежа | Ethernet 10/100/1000 Base-T |
| Безжична мрежа | NFC; Optional: WiFi/WiFi Direct with Xerox Wireless Network Adapter |
| Памет, MB | 36000 |
| Медия, тип | Bond, Card Stock, Custom, Duplex, Envelopes, Glossy Card Stock, Hole Punched, Labels, Letterhead, Lightweight, Lightweight Card Stock, Lightweight Glossy Card Stock, Plain, Preprinted, Recycled |
| Медия, размер | A4 |
| Медия, g/m2 | Bypass Tray: 60 to 218 g/m2, Tray 1 – 60 to 218 g/m2, DADF: 52 to 120 g/m2 |
| Капацитет за хартия - Входяща тава | 650 sheets (100 sheets Bypass Tray + 550 sheets Tray 1), Maximum paper capacity: 2 850 sheets |
| ADF | 100-sheet DADF |
| Двустранен печат | yes |
| Дисплей | Тouchscreen |
| Консумативи | Xerox Black High Capacity Toner Cartridge (25 000 Pages), Xerox Cyan High Capacity Toner Cartridge (16 000 pages), Xerox Black Standard Capacity Toner Cartridge (8000 Pages), Xerox Cyan/Magenta/Yellow Standard Capacity Toner Cartridge (6 000 Pages) |
| Натоварване, стр./месец | 150000 |
| Съвместими операционни системи | Fedora Core, Mac OS 10.13, 10.14, 10.15, Ubuntu, Windows Server 2008 SP2 (32- and 64-bit)/2008 R2 (64-bit)/2012 and R2 (64-bit)/2016 (64-bit)/2019 (64-bit), Windows 8/8.1/10/11 (32- and 64-bit) |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 479 x 533 x 621 mm |
| Цвят | White-Black |




















