Additional information
| Weight | 0.1962 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14.1 × 10.21 × 7.21 cm |
| Производител | LEXMARK |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | Lexmark C54x, X54x series |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 30 000 pages |
624.99лв. / 319.55€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.1962 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14.1 × 10.21 × 7.21 cm |
| Производител | LEXMARK |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | Lexmark C54x, X54x series |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 30 000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.