Additional information
| Weight | 1.0374 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34.5948 × 7.8 × 20.0914 cm |
| Производител | LEXMARK |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | Lexmark C534dn / C534dtn / C534n |
| Цвят | Cyan |
| Брой страници | 7 000 pages |
699.28лв. / 357.54€
Наличност: с поръчка
| Weight | 1.0374 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34.5948 × 7.8 × 20.0914 cm |
| Производител | LEXMARK |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | Lexmark C534dn / C534dtn / C534n |
| Цвят | Cyan |
| Брой страници | 7 000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.