Additional information
| Weight | 0.95 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20.1 × 34.6 × 7.8 cm |
| Производител | LEXMARK |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | C530 series, Lexmark C520 |
| Цвят | Cyan |
| Брой страници | Up to 1500 pages |
344.45лв. / 176.11€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.95 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20.1 × 34.6 × 7.8 cm |
| Производител | LEXMARK |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | C530 series, Lexmark C520 |
| Цвят | Cyan |
| Брой страници | Up to 1500 pages |
Reviews
There are no reviews yet.