Additional information
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 16 × 23 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 6 |
| Съвместимост | DesignJet 4000/4500 series printers |
| Цвят | Magenta |
| Обем, ml | 3x400ml |
1,114.15лв. / 569.65€
Наличност: с поръчка
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 16 × 23 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 6 |
| Съвместимост | DesignJet 4000/4500 series printers |
| Цвят | Magenta |
| Обем, ml | 3x400ml |
Reviews
There are no reviews yet.