Additional information
| Weight | 0.09 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 16 × 3 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 3 |
| Съвместимост | HP Business Inkjet 1000/2200/2250 |
| Цвят | Magenta |
| Брой страници | 2000 pages |
| Weight | 0.09 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 16 × 3 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 3 |
| Съвместимост | HP Business Inkjet 1000/2200/2250 |
| Цвят | Magenta |
| Брой страници | 2000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.