Additional information
| Weight | 1.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 11.2 × 23 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Производител | INNO3D |
| Вградена памет, GB | 16 |
| Памет интерфейс | 256 |
| Брой ядра | 9728 |
| Макс. работна честота, MHz | 2205 |
| Брой вентилатори | 3 |
| Мин. мощност на захранване, W | 750 |
| Конектори на захранване | 8-pin |
| Ползвани технологии | NVIDIA Architecture, NVIDIA DLSS, NVIDIA GeForce Experience, NVIDIA Ansel, NVIDIA FreeStyle, NVIDIA ShadowPlay, NVIDIA Highlights, NVIDIA G-SYNC, Vulkan API, OpenGL, NVIDIA Encoder, NVIDIA Decoder |
| Резолюция | 7680 x 4320 |
| Интерфейс | 3 x Display Port 1.4a, HDMI 2.1 |
| Размери | Height: 148 mm, Length: 334 mm, Width: 62 mm |























