Additional information
| Weight | 18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 45 × 33 cm |
| Производител | XEROX |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Натоварване, стр./месец | 30000 |
| Скорост черно | 22 |
| Скорост цветно | 22 |
| Резолюция черно | 600×600 |
| Резолюция цветно | 600×600 |
| Медия, тип | Bond, Card Stock, Coloured paper, Envelope, Glossy, Heavy Paper, Labels (Paper Labels), Letterhead, Light Paper, Plain paper, preprinted, recycled, Rough/Cotton |
| Медия, размер | A4 |
| Медия, g/m2 | 60 – 176 g/m2; ADF: 60 – 90 g/m2 |
| Капацитет за хартия - Входяща тава | 75 g/m2, 75 g/m2; Manual Feed Slot: 1 sheet of 75 g/m2; ADF: Up to 50 pages, Main Tray: Up to 250 sheets |
| Капацитет за хартия - Изходяща тава | 100 sheets of 75 g/m2 paper, automatic two-sided printing available, face down |
| Двустранен печат | yes |
| Памет, MB | 256 MB |
| Интерфейс | Hi-Speed USB (Type B), Hi-Speed USB 2.0 |
| Мрежа | Ethernet 10/100 Base TX |
| Безжична мрежа | Chromebook, Mopria, Wi-Fi Direct, Wireless 802.11 b/g/n; Mobile Printing Apple AirPrint |
| Консумативи | 2500 pages (C/M/Y), High Capacity: 3000 pages BK, Standard Capacity: 1500 pages (each color) |
| Съвместими операционни системи | 10; Windows Server 2008 SP2 (32- and 64-bit), 10.15, 11, 8, 8.1 Update 1, macOS 10.14, Windows 7 SP1, Windows Server 2008 R2 SP1, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2019 |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 411 x 394 x 244 |
| Цвят | White-Blue |
| Други | 2-line LCD interface; 50-sheet automatic document feeder; Processor: 1 GHz Dual Core |


























Reviews
There are no reviews yet.