Additional information
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 15 × 4 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Epson WorkForce Pro WF-C5xxx |
| Цвят | Cyan |
| Брой страници | Up to 5000 pages |
| Обем, ml | 38.1 ml |
195.41лв. / 99.91€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 15 × 4 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Epson WorkForce Pro WF-C5xxx |
| Цвят | Cyan |
| Брой страници | Up to 5000 pages |
| Обем, ml | 38.1 ml |
Reviews
There are no reviews yet.