Additional information
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 30 × 4 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Epson WorkForce Pro WF-C5xxx |
| Цвят | Cyan |
| Брой страници | Up to 3000 pages |
| Обем, ml | 19.9 ml |
109.17лв. / 55.82€
Наличност: на склад
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 30 × 4 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Epson WorkForce Pro WF-C5xxx |
| Цвят | Cyan |
| Брой страници | Up to 3000 pages |
| Обем, ml | 19.9 ml |
Reviews
There are no reviews yet.