Additional information
| Weight | 0.257 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18.8 × 11.5 × 5.4 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Epson WorkForce Pro WF-6xxx |
| Цвят | Black |
| Брой страници | Up to 5000 pages |
| Обем, ml | 100 ml |













Reviews
There are no reviews yet.