Additional information
| Weight | 0.142 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 6 × 6 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Epson L100/L110/L200/L210/L300/L310/L355/L550 |
| Цвят | Magenta |
| Брой страници | up to 6500 pages |
| Обем, ml | 70ml |














Reviews
There are no reviews yet.