Additional information
| Weight | 0.41 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29.4 × 11 × 2.9 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Business Inkjet B500DN |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 8000 pages |
176.30лв. / 90.14€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.41 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29.4 × 11 × 2.9 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Business Inkjet B500DN |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 8000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.