Additional information
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 11 × 3 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Stylus Pro 4450/4400 |
| Цвят | Cyan |
| Обем, ml | 220ml |
242.73лв. / 124.11€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 11 × 3 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Stylus Pro 4450/4400 |
| Цвят | Cyan |
| Обем, ml | 220ml |
Reviews
There are no reviews yet.